Karrier

Bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk. Csatlakozz hozzánk!

Egészségügyi szakasszisztens

Feladatok:

  • a járóbeteg rendelésekre érkező páciensek fogadása, szakszerű tájékoztatása
  • az egészségügyi vizsgálatoknál és beavatkozásoknál a szakorvosok támogatása, általános asszisztencia
  • a területhez tartozó teljes körű adminisztráció elvégzése
  • egészségügyi szűrővizsgálatok (vérvétel, EKG stb.) önálló elvégzése
  • a vizsgáló helyiségek előkészítése és a vizsgálatokhoz szükséges eszközök és anyagok biztosítása
  • belső kommunikáció a folyamatok gyors és hatékony lebonyolítása érdekében
  • ügyfélszolgálati részfeladatok ellátása
  • irodai adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítés; diplomás ápolói végzettség előny
  • érvényes működési engedély
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • ügyfélközpontú attitűd
  • egészségügyi ellátásban szerzett 3-5 éves tapasztalat; magán egészségügyben szerzett tapasztalat előny
  • társalgási szintű angol nyelvtudás előny

Személyes tulajdonságok:

  • segítőkészség
  • empátia
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • gyors, precíz munkavégzés
  • ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • modern, minőségi munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség

Az önéletrajzokat az szilona@czeizelintezet.hu e-mail címre varjuk.